Nepoctivcům společně vytřeme zrak a Vám ušetříme peníze.
Kupujte pouze prověřená auta s jasnou historií. Je to opravdu jednoduché! Podívejte

Více jak 99% uživatelů s námi úvěr/leasing získá...

Ostatní služby

Nabídka vozidel

V případě, že ještě nemáte vybrané žádné vozidlo nebo chcete porovnat svoje nabídky s tou naší, přicházíme s pravidelně aktualizovanou nabídkou osobních a užitkových automobilů. Disponujeme jak vozy leasingové společnosti, které jsou určené k prodeji, tak zabavenými s možností výhodného přenechání leasingu. Na tyto vozy poskytujeme doživotní záruku jejich původu. Nabídku si prohlédněte v našem autobazaru v Plzni.

Prověřování automobilů

Věděli jste, že je každý rok v naší zemi odcizeno 25.000 motorových vozidel? Víte, že čtvrtina je okamžitě vyvezena na zakázku do zahraničí a čtvrtina rozebrána na náhradní díly a použita na opravy těch poškozených? Co myslíte, že se stane se zbylou polovinou automobilů? Ano, bohužel pro nás všechny jsou s pozměněnými identifikátory znovu přihlášeny a prodávány na našem trhu.

A když zrovna budete mít štěstí s autem, může Vám ho prodat člověk s exekucí na krku a výsledek je stejný. Vždy přijdete o automobil BEZ NÁHRADY. Nelekejte se. Pomůžeme Vám s prověřením a předáme Vám o tom CERTIFIKÁT.

Autopůjčovna

Naše půjčovna aut se řadí mezi nejlevnější autopůjčovny osobních vozidel v západočeském kraji, při zachování kvality vozového parku a poskytovaných služeb. Půjčujeme osobní auta do jednoho roku stáří. Náš vozový park se skládá převážně z vozů Škoda Octávia III 1.6 TDI nebo menších vozidel Škoda Fabia kombi

A co patří mezi naše největší výhody?

  • Vozidla nejsou označena polepy.
  • Převážná část autoparku je vybavena klimatizací.
  • Všechny vozy mají uzavřené povinné ručení i pojištění vozidla pro případ havárie, živelné události, vandalismu a odcizení.
  • Na cestách s námi můžete využít komplexní asistenční službypo celé Evropě.
  • Všechny vozy mají dálniční známku a v zimě jsou vybaveny zimními pneumatikami.
  • Při krátkodobém pronájmu jsou ujeté kilometry v ceně půjčovného.
  • Firemní klienti mohou využít odpočtu DPH.

Kvůli úspoře provozních nákladů našim zákazníkům, je většina vozů vybavena dieselovým motorem.

Pojištění automobilů

Díky dlouhodobé spolupráci s našimi předními pojišťovnami a propojení online, jsme schopni pružně reagovat na nové produkty a sazby a držet tak krok s konkurencí. Dokážeme nejen uzavírat nové smlouvy, ale i ukončovat Vaše staré a nepotřebné bez nutnosti návštěvy pojišťovny. Jsme propojeni s kanceláří pojistitelů a díky tomu za pár vteřin vidíme na jaký bonus máte nárok. Obcházení pojišťoven je s námi minulostí.

Online žádost na úvěr a leasing

Zde můžete vyplnit online žádost na úvěr a leasing pro financování svého nového vozu.

Více informací

[Přeskočit navigaci]